Oferta Pracy

Oferta pracy
Specjalista ds. Zamówień

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie zamówień i ich monitorowanie
  • Koordynacja procesów operacyjnych w obszarze łańcucha dostaw
  • Współpraca z działem produkcji, jakości i logistyki
  • Raportowanie i przygotowywanie dokumentów
  • Wsparcie w obszarze działań handlowych: oferty, negocjacje

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w zakupach (preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej).
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Atrakcyjne szkolenia zawodowe
  • Pracę w miłej atmosferze i zespole.

  • Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną: biuro@chemprof.pl
  • Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty, jednocześnie gwarantujemy poufność zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami prawa.
  • Przy składaniu CV prosimy o dołączenie klauzuli:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Partnerzy

Certyfikaty