ChemProf Doradztwo Chemiczne s.c. Katarzyna Łuczyńska i Michał Łuczyński

ChemProf Doradztwo Chemiczne s.c. Katarzyna Łuczyńska i Michał Łuczyński

O nas


Spółka powstała w 2009 roku wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu przedsiębiorców na konsultacje, doradztwo oraz wykonywanie analiz chemicznych oraz ekspertyz. ChemProf świadczy doradztwo w zakresie stałej obsługi, a także jednorazowych zleceń. Oferta ChemProf jest dostosowana do indywidualnych potrzeb Klientów. Misją firmy od początku jest dbałość o Klientów, co wyraża się ciągłym rozwojem oraz innowacyjnością. Wszelkie zlecenia wykonywane są rzetelnie, poparte wynikami analiz wykonanych na najwyższej klasy sprzęcie. Oferujemy: - doradztwo chemiczne - wykonywanie ekspertyz - wykonywanie analiz chemicznych, opracowanie i interpretacja wyników - syntezy organiczne na zamówienie - sprzedaż unikalnych wzorców związków organicznych do badań środowiskowych i toksykologicznych - automatyzacja procesów technologicznych: projektowanie, wykonanie, serwis - pomoc w organizowaniu laboratoriów badawczych, zakładów produkcyjnych, konsultacje przy zakupie sprzętu i umeblowania - sprzedaż sprzętu laboratoryjnego Działalność badawczo rozwojowa i usługowa: Firma specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów z szerokiego zakresu technologii chemicznej, technologii żywności i pasz, biotechnologii, nanotechnologii, farmacji oraz analityki chemicznej, biochemicznej i mikrobiologicznej. Dzięki współpracy z ośrodkami naukowo-badawczymi i jednostkami naukowymi w kraju i za granicą, gotowi jesteśmy do realizacji zaawansowanych zadań. Podpisane umowy zapewniają nam dostęp do każdej, zaawansowanej aparatury. Opracowujemy i mamy możliwość realizacji procesów i operacji jednostkowych w skali pilotowej. Dysponujemy trzema laboratoriami analitycznymi: - fizyko-chemicznym - chromatograficznym - mikrobiologicznym Nasi dotychczasowi Partnerzy: - BioPoint - Sensilab - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - BioLek - MINEX-INVEST – Biogazownia w Łęgutach - Gosławice – Gospodarstwo Rybackie - Dadoń - Gospodarstwo Rybackie - Akwakultura Adrian Karczewski Produkcja: W Zakładzie produkcyjnym w Dźwierzutach produkujemy naturalne, biologicznie aktywne środki żywienia zwierząt, zgodnie z wymogami GMP, HACCP. Specjalizujemy się w produkcji naturalnych ekstraktów roślinnych, selektywnie oczyszczanych z użyciem technik membranowych. Proces ten zapewnia wysoką koncentrację stabilnych związków chemicznych, aktywnych biologicznie. Rozwijamy techniki enkapsulacji oraz stabilizacji aktywnych fitoskładników dla potrzeb farmacji oraz żywienia ludzi i zwierząt.

Kontakty


ChemProf S.C.

dr Michał Łuczyński

  • michal.luczynski@chemprof.pl

Katarzyna Łuczyńska

 

Biuro

  • +48 89 527-05-82

mgr inż. Olga Andrzejewska

  • olga.andrzejewska@chemprof.pl
  • +48 602-135-140

Danuta Drachusz

  • danuta.drachusz@chemprof.pl
  • +48 609-364-409

Marta Stasieło

  • marta.stasielo@chemprof.pl
  • +48 784-540-271

Monika Zyra

  • monika.zyra@chemprof.pl
  • +48 704-205-163

Anna Karczewska

  • anna.karczewska@chemprof.pl
  • +48 606-932-370

Adrian Karczewski

  • adrian.karczewski@chemprof.pl
  • +48 668-133-912

 

Laboratorium

  • +48 668-405-645
  • laboratorium@chemprof.pl

dr hab. inż. Marek Adamczak

  • marek.adamczak@chemprof.pl

mgr Martyna Arciuch

  • martyna.arciuch@chemprof.pl

Agnieszka Gomułka

  • agnieszka.gomułka@chemprof.pl

dr Marta Kosobucka

  • marta.kosobucka@chemprof.pl

dr Sebastian Tejs

  • sebastian.tejs@chemprof.pl

mgr inż. Marcin Turemko

  • marcin.turemko@chemprof.pl

mgr Krzysztof Waśkiewicz

  • krzysztof.waskiewcz@chemprof.pl

 

Zakład Produkcyjny Dźwierzuty

 

Biuro

Justyna Paurowska

  • justyna.paurowska@chemprof.pl
  • +48 668-406-014

Izabela Paurowska

  • iza.paurowska@chemprof.pl
  • +48 728-905-887

 

Kierownik Produkcji

Marek Paurowski

  • marek.paurowski@chemprof.pl
  • +48 784-604-065

 

Kierownik Magazynu

Michał Garela

  • +48 662-104-363

Chemprof S.C.


Adres: Bałtycka 4110-175 Olsztyn

Tel: +48 89 527 05 82

NIP: 739-372-54-29

Zakład produkcyjny w Dźwierzutach


Dojazd